Locatii cover image

Clinicile noastre

Neoclinique Nord

Clinică Dentară Băneasa - Șoseaua București-Ploiești 89A, lângă Decathlon, Mega Image Concept Store, în clădirea Miro, lângă Rovere, Stradale, Mitzu, KPMG.

Vezi harta

PROGRAM:Luni - Vineri 8:00 - 21:00; Sambata - 10:00 - 18:00

KPG Catalina Trupina:

Email: catalinat@neoclinique.org

Telefon: +4 0755 101 002

KPG Bianca Marinescu:

Email: biancam@neoclinique.org

Telefon: +4 0755 101 001

KPG Ramona Pripas:

Email: ramonap@neoclinique.org

Telefon: +40 745 878 787

Neoclinique Unirii

Strada Theodor D. Speranția, Nr. 14, Etaj 1, Sector 3, București. Ne găsești foarte ușor: Zona Unirea-Vitan, în spatele fostei poște Vitan. Poți ajunge cu autobuzul 123 de lângă magazinul Unirea (statia I.C. Bratianu) și cobori dupa 3 stații. REPERE: Zepter, Bulevardul Unirii.

Vezi harta

PROGRAM:Luni - Vineri 8:00 - 21:00

KPG Vera Ionica:

Email: vera@neoclinique.ro

Telefon: +4 0755 101 003

KPG Elena Grigore:

Email: elena@neoclinique.ro

Telefon: +4 0755 101 003

KPG Alina Gheorghe:

Email: alinag@neoclinique.org

Telefon: +4 0755 101 003